Reklama

Podrzuciłeś? To zapłacisz

Opublikowano: czw, 16 cze 2016 08:57
Autor:

Podrzuciłeś? To zapłacisz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Koniec z pobłażliwością dla osób podrzucających śmieci pod kontenery z odpadami. Straż miejska zapowiada, że na samych upomnieniach już się nie skończy, a sprawcy będą musieli zapłacić mandat.

– To, co się teraz dzieje, to jest masakra – mówi Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej i dodaje: – Problem z pozostawianiem śmieci generalnie dotyczy wszystkich rozmieszczonych w różnych miejscach tak zwanych gniazd selektywnej zbiórki odpadów. A tych, na terenie całej gminy, jest blisko 50. Co najczęściej trafi a na dzikie wysypiska?

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.