Reklama

Podkarpackie kościoły na zdjęciach sprzed blisko stu lat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Narodowe Archiwum Cyfrowe

Podkarpackie kościoły na zdjęciach sprzed blisko stu lat - Zdjęcie główne

foto Narodowe Archiwum Cyfrowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomimo upływającego czasu kościoły wciąż stanowią ważną część życia społecznego. Początki ich powstawania sięgają kilka stuleci wstecz. Przygotowaliśmy zbiór podkarpackich świątyń z pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Kościoły powstawały przede wszystkim w centrum miast, miasteczek i wiosek. To tam wierni przynosili liczne intencje, dekorowali ołtarze kwiatami. Świątynie jednoczyły wiernych podczas czasów okupacji hitlerowskiej.

Do dziś, pomimo upływu lat, wiele podkarpackich świątyń wciąż istnieje, w niemal nienaruszonym pierwotnym stanie.

Zobaczcie podkarpackie świątynie przed wybuchem drugiej wojny światowej. PIĘKNE PODKARPACKIE KOŚCIOŁY. ZDJĘCIA SPRZED DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy