Reklama

Podkarpacki zespół wydaje płytę [WYWIAD]

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacki zespół wydaje płytę [WYWIAD] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI The Human Trip to mielecka kapela rockowa stworzona przez czterech muzyków - perkusistę Olivera Monti Monticolo, basistę Łukasza Szestakowa, wokalistę Montiego Barbarossę oraz gitarzystę Frediego. Obecnie zespół przymierza się do wydania swojej własnej, pierwszej płyty, która będzie zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy. Do tej pory występowali na prawie całym Podkarpaciu i w wielu innych miejscach. Grali jako support przed takimi zespołami, jak Big Cyc, Nocny Kochanek czy nawet Bracia Figo Fagot.

Wcześniej nasz nasz partnerski portal przeprowadzał wywiad z innym członkiem zespołu, młodym Oliverem, pełnym pasji, sprawdź: „Tata karmił mnie metalem od dziecka” 

 

DJ (Damian Jemioło): Ile osób tworzy Wasz zespół?

 

ŁS (Łukasz Szestakow): Cztery. Ja na basie, Monti na wokalu, Oliver na perkusji i Fredi na gitarze.

 

DJ: Jak się zaczęło to wszystko z Waszym zespołem? Oliver wspominał, że jego dziadek jest muzykiem, to jest Twój ojciec?

 

MB (Monti Barbarossa): Tak, to jest mój ojciec Waldemar Monticolo. Muzyką zajmowaliśmy się praktycznie od najmłodszych lat. Wszystko zaczęło się jeszcze w latach 90, z różnymi kolegami. Nasz pierwszy zespół nazywał się Johny Walker, odnosiliśmy lokalne sukcesy. Oczywiście, bez Internetu, bez reklamy - bo nie było takich możliwości. Zespół rozpadł się wraz z ukończeniem przez nas szkoły, choć czasami jeszcze się spotykaliśmy, żeby coś sobie pograć. W końcu po latach takiego hobbystycznego grania, zebrał się skład i stworzyliśmy w 2008 roku zespół „Wrok”. Graliśmy do 2011 roku, z przyczyn osobistych nasz band w końcu się rozpadł. Odszedł gitarzysta, główny człon, próbowaliśmy kontynuować to z innymi, ale musiałem wyjechać za granicę i band całkowicie padł. W końcu zacząłem chodzić z Oliverem do Domu Kultury, tam poznałem Frediego naszego gitarzystę i Łukasza, basistę, i w 2013 roku założyliśmy nowy zespół. Zazębiliśmy się we trójkę, na początku był też inny perkusista, ale zastąpiliśmy go Oliverem.

ŁS: Wcześniej też współpracowałem z Montim we „Wrok”, choć na pewien czas zastąpił mnie inny basista.

 

DJ: A skąd taka decyzja, żeby wymienić perkusistę na Olivera?

 

MB: Widzieliśmy, że Oliver ma talent i dobrze się rozwija, chcieliśmy, żeby dodatkowo jeszcze się przeszkolił w...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE