Reklama

Podkarpacie. W powiecie niżańskim zatrzymano mężczyznę, który posiadł przy sobie szklaną lufkę z marihuaną

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. W powiecie niżańskim zatrzymano mężczyznę, który posiadł przy sobie szklaną lufkę z marihuaną  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podczas przeszukania domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejne narkotyki. Od kierowcy została pobrana krew na zawartość narkotyków.

W środę (21 listopada) tuż  po godz. 9, w Kopkach został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca volkswagena passata. 24-latek z Krzeszowa zachowywał się nerwowo, miał bełkotliwą mowę i problemy z koncentracją.

Policjanci sprawdzili, czy jest trzeźwy. Badanie nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierowcy. 

Funkcjonariusze podjęli decyzję o pobraniu od niego krwi na zawartość narkotyków. W trakcie sprawdzania odzieży 24-latka, w kieszeni spodni znaleźli szklaną lufkę z marihuaną.

Mężczyzna został przewieziony na komendę. W jego miejscu zamieszkania policjanci przeprowadzili przeszukanie.

Policjantów starał się przekonać, że w domu nie ma żadnych narkotyków. - Funkcjonariusze dokładnie przeszukali pokój 24-latka. Znaleźli dwa woreczki z narkotykami. Jeden z zawartością suszu marihuany znaleźli w kieszeni bluzy wiszącej na wieszaku w pokoju. Drugi z zawartością białego proszku w kubku termicznym na regale - przekazuje KPP w Nisku. 

Oprócz zarzutu posiadania narkotyków, 24-latek może odpowiadać za kierowanie samochodem po ich zażyciu - informują policjanci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE