Reklama

PODKARPACIE. Ukrył w samochodzie 25 gramów marihuany

Opublikowano:
Autor:

PODKARPACIE. Ukrył w samochodzie 25 gramów marihuany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prawie 25 gramów narkotyków znaleźli policjanci z posterunku w Bukowsku podczas kontroli samochodu. W zaparkowanym przy lesie volkswagenie siedział mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać i nielogicznie mówić. Zapach utrzymujący się w samochodzie wskazywał, że ktoś wcześniej palił marihuanę. Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli ukryty woreczek z suszem.

W sobotę (1 czerwca) przed godz. 22, policjanci z posterunku w Bukowsku, patrolując miejscowości Wolica obok lasu zauważyli samochód. Po podejściu do volkswagena, wewnątrz zauważyli siedzącego mężczyznę. Na pytanie policjantów o powód postoju w tym miejscu, mężczyzna nie był wstanie logicznie odpowiedzieć, a jego zachowanie było bardzo dziwne. Policjanci wylegitymowali mężczyznę.  - Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Tłumaczył, że przyjechał na wakacje i czeka na przelew - poinformował rzecznik prasowy z KPP w Sanoku.

Policjanci wykonując czynności wyczuli w samochodzie zapach marihuany. Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli ukryty w okolicy lewarka, woreczek z suszem. Po wykonaniu testu okazało się, że jest to marihuana w ilości prawie 25 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE