Reklama

PODKARPACIE: Rolnicy walczą o swoje! Na ulicach spędzą 24 godziny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Dominik Bąk

PODKARPACIE: Rolnicy walczą o swoje! Na ulicach spędzą 24 godziny [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

foto Dominik Bąk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilkadziesiąt rolników, przy wykorzystaniu ciągników, skutecznie zablokowało ulice w stolicy Podkarpacia-Rzeszowie. Chcą zwrócić uwagę rządzących na istotne dla nich problemy. Zobacz naszą relację.

Kilkadziesiąt ciągników, z maszynami rolniczymi, skutecznie zablokowało dwa ważne ronda w Rzeszowie. Punktualnie o godzinie 9 rozpoczął się protest środowisk rolniczych, związanych między innymi z AgroUnią. Rolników wspiera strona społeczna. To mieszkańcy gminy Głogów Małopolski, którzy pragną zwrócić uwagę na problem z istniejącym w Przewrotnem zakładzie utylizacji Saria.

Liczą, że Premier ich wysłucha...

Rolnicy wyszli na polskie drogie nie po raz pierwszy. Blokady ważnych części ulic, nie tylko na Podkarpaciu, ma być sposobem, aby polski rząd, kierowany przez premiera Mateusza Morawieckiego, zwrócił uwagę na ich problemy. A skarżą się na niskie ceny zbytu, ekspansję zagranicznego towaru do polskich sklepów, mało skuteczną walkę z ASF (afrykański pomór świń) czy niewłaściwe działanie powiatowych lekarzy weterynarii. 

- Premier nas unika, mówi, że nie będzie z nami rozmawiać. Oczekujemy, że premier (...) CZYTAJ DALEJ>>> ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy