Reklama

Podkarpacie: Nie zgadzają się z odstrzałem wilków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podkarpacie: Nie zgadzają się z odstrzałem wilków - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po ataku wilków na pilarzy Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała zgodę na odstrzał trzech sztuk chronionego gatunku z lasów w rejonie Brzozowa. Środowiska antyłowieckie są oburzone wydaną decyzją i apelują o cofnięcie wydanej zgody.

W mediach i na forach zawrzało. Po publikacji na temat ataku wilków na pilarzy, pracujących w lasach pod Brzozowem, pojawiło się wiele głosów, które wskazywały, że nagłaśnianie takich tematów to przysłowiowa woda na młyn dla myśliwych. 

Zdaniem Mazowieckiego Ruchu Antyłowieckiego za nagonkę na wilki odpowiada prokurator, który nagłośnił temat, choć nie miał do tego uprawnień. 

- Szczególne zasługi w rozkręceniu ostatniej nagonki na wilki miał myśliwy - prokurator Marcin Bobola z Prokuratury Rejonowej w Brzozowie. Udzielił on wypowiedzi dla PAP, która brzmiała jak (...)  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy