Reklama

Podkarpacie: Nie mogli doczekać się ślubu? Sfałszowali dokumenty

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Podkarpacie: Nie mogli doczekać się ślubu? Sfałszowali dokumenty  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oszuści w akcji. Tym razem ktoś zaczął podrabiać zaświadczenia o odbytym kursie przedmałżeńskim u tarnobrzeskich Dominikanów.

Tego jeszcze nie było.

- W ostatnim czasie dotarła do nas oficjalna informacja, że w różnych miejscach naszego kraju, duszpasterzom odpowiedzialnym za przygotowanie narzeczonych do małżeństwa, przedstawiono zaświadczenia o odbytym kursie przedmałżeńskim mające na sobie znaki łudząco podobne do pieczęci dominikańskiego klasztoru w Tarnobrzegu, a podpisane w sposób przypominający podpis ojca Mirosława Pilśniaka. Oświadczamy, że ojciec Mirosław Pilśniak nie prowadził w tarnobrzeskim klasztorze dominikanów kursu przedmałżeńskiego. Opisane tutaj certyfikaty są więc fałszywe. Jest nam przykro z powodu niegodnego wykorzystywania przez nieznane nam osoby dobrego imienia ojca Mirosława, a także naszej wspólnoty.

 

- piszą na Facebooku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy