Reklama

Podkarpacie: Kolejne trojaczki przyszły na świat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W połowie września 2020 roku trojaczki urodził się parze z Sędziszowa Małopolskiego. Niedawno również rodzina z gminy Gać w powiecie przeworskim doczekała się trojaczków.

Emilia, Martyna i Laura to córeczki Moniki i Michała Baworów. Maleństwa i ich rodziców, niedawno odwiedzili przedstawiciele gminy.

 

 

Upominki dla trojaczków przywieźli Grażyna Pieniążek, wójt gminy Gać, Lesław Stańko, przewodniczący rady oraz Agnieszka Szylar, kierownik GOPS-u. 

Przypomnijmy, że w powiecie kolbuszowskim ostatnio o trojaczkach, które przyszły na świat, było głośno w 2009 roku. Wtedy to, 2 września, w jednym z rzeszowskich szpitali urodzili sie chłopcy: Marceli (1700 g), Ignacy (1300 g), Cezary (1390 g).

Szczęśliwymi rodzicami trojaczków zostali Krystyna i Marek Zielińscy z Przyłęku (gm. Niwiska). Na maluchów w domu czekało starsze rodzeństwo: Ludmiła, Agnieszka, Wiktoria, Karol i Julia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy