Reklama

Podkarpacie. Biskup Wątroba już po kwarantannie. Trzech księży zakażonych

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Biskup Wątroba już po kwarantannie. Trzech księży zakażonych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Zakończyła się kwarantanna bp. Jana Wątroby. Wszyscy duchowni, którzy pozostają w kwarantannie, mają negatywne wyniki badań na obecność koronawirusa - informuje Diecezja Rzeszowska.

Badania wykazały, że trzech księży z diecezji rzeszowskiej ma pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa.

- Rezultatem dochodzenia epidemiologicznego prowadzonego przez Państwową Inspekcję Sanitarną jest kwarantanna osób, które miały bezpośrednio lub pośrednio styczność z zakażonymi księżmi - czytamy na stronie diecezji.

17 czerwca zakończyła się kwarantanna biskupa Jana Wątroby. Nadal w kwarantannie pozostaje biskup senior Kazimierz Górny.

- Wszystkie badania biskupów w kierunku koronawirusa dały wynik negatywny - zaznaczają przedstawiciele diecezji.

W piątek (19 czerwca) kończy się kwarantanna księży z parafii w Malawie, a dzień później -  księży z parafii bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie. Dotychczasowe testy księży pozostających w kwarantannie, podobnie jak badania biskupów, dały wynik ujemny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE