Reklama

Po ponad 15 latach zamknięta została kolbuszowska restauracja

Opublikowano:
Autor:

Po ponad 15 latach zamknięta została kolbuszowska restauracja  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mowa o lokalu, który znajdował się w budynku kolbuszowskiego starostwa. Co powstanie w tym miejscu?

Restauracja działała w piwnicy starostwa od 2003 roku. O tym, że się tam znajduje, przypominały zapachy gotowanego jedzenia roznoszące się na korytarzach budynku.

- Szczególnie były one wyczuwalne w tej części budynku, gdzie znajduje się wydział komunikacji - wspomina nasz Czytelnik. 

Lokal został zamknięty 15 maja. Starostwo już wcześniej zapowiedziało jego właścicielce, że dzierżawa nie zostanie przedłużona. Dlaczego? Jak wyjaśnia Stanisław Stec, sekretarz powiatu, urząd potrzebuje pomieszczeń pod archiwum.

- Mamy wiele dokumentów oznaczonych kategorią A. To dokumenty, które muszą być przechowywane wieczyście - dodaje nasz rozmówca.

Są to m.in. mapy, pozwolenia na budowę czy wydawane decyzje. Muszą być one przechowywane w formie papierowej. 

Jak się dowiedzieliśmy, restauracja, która miała siedzibę w starostwie, prowadzi obecnie sprzedaż wyłącznie na wynos z dowozem

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE