Reklama

Pływacy na medal

Opublikowano:
Autor:

Pływacy na medal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Fantastyczny występ Fregaty na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Pływaniu. Młodzi sportowcy z Kolbuszowej stawali na podium aż trzynastokrotnie.

W Strzyżowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Pływaniu Dzieci 10 -11 lat. W zawodach wzięło udział 14 klubów pływackich z całego województwa, a wśród nich UKS Fregata, którą reprezentowało 10 zawodników.

Na największe wyróżnienie zasługują Braian Skowroński i Michał Szostak, którzy zdobyli łącznie 9 medali. Skowroński triumfował na dystansie 100 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem zmiennym. Braian wywalczył także 2 srebrne krążki w wyścigu na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym. Natomiast Szostak był najszybszy dystansie 100 m i 200 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym. Dodatkowo, Michał zdobył brązowy medal na dystansie 100 m stylem motylkowym. 

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE