Pływacy na medal

Pływacy na medal - Zdjęcie główne

WIADOMOŚCIFantastyczny występ Fregaty na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Pływaniu. Młodzi sportowcy z Kolbuszowej stawali na podium aż trzynastokrotnie.

W Strzyżowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Pływaniu Dzieci 10 -11 lat. W zawodach wzięło udział 14 klubów pływackich z całego województwa, a wśród nich UKS Fregata, którą reprezentowało 10 zawodników.

Na największe wyróżnienie zasługują Braian Skowroński i Michał Szostak, którzy zdobyli łącznie 9 medali. Skowroński triumfował na dystansie 100 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem zmiennym. Braian wywalczył także 2 srebrne krążki w wyścigu na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym. Natomiast Szostak był najszybszy dystansie 100 m i 200 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym. Dodatkowo, Michał zdobył brązowy medal na dystansie 100 m stylem motylkowym.