Reklama

Place w Cmolasie wciąż zamknięte

Opublikowano: śr, 1 lip 2020 13:12
Autor:

Place w Cmolasie wciąż zamknięte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cmolaski urząd zdecydował o przedłużeniu obostrzeń. Place zabaw na terenie całej gminy pozostają zamknięte. Dlaczego?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska od 30 maja można korzystać z placów zabaw i siłowni wewnętrznych.

- Jednakże w ślad za deklaracją dotycząca otwarcia, do tej pory nie zostały wydane wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego Kraju dotyczące dezynfekcji i zapewnienia bezpieczeństwa podczas ich użytkowania - czytamy w komunikacie gminy.

Jak podkreśla gmina Cmolas, dla urzędu, który jest właścicielem placów zabaw na terenie gminy, to wyzwanie, ponieważ brak jest jednoznacznych wytycznych epidemiologicznych co do sposobu użytkowania i ochrony, aby plac zabaw był terenem bezpiecznym.

- Dlatego podjęliśmy decyzję, że do chwili pojawienia się stosownych wytycznych GISK w kwestiach epidemiologicznych, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom placów zabaw, place te pozostaną zamknięte - dodają przedstawiciele cmolaskiej gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.