Reklama

PIŁKA NOŻNA. Sparingi. Testują nowych zawodników

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Sparingi. Testują nowych zawodników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły na rozgrywanie meczów kontrolnym wszystkim, którzy... chcą. Przy okazji można było sprawdzić nowych graczy.

Pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym rozegrała Ceramika Hadykówka. Przedostatni zespół kolbuszowskiej B klasy zmierza się wzmocnić. Prezes Damian Wójcik szuka bramkarza, ale najprawdopodobniej skończy się tym, że sam będzie (na zmianę z Pawłem Puzio) stał miedzy słupkami. 

Hadykówka próbować będzie zaś sprowadzić dwóch graczy z Tempa Cmolas. W kręgu zainteresowania są obrońca Marek Posłuszny i pomocnik Marcin Suszek. Obaj wystąpili w niedzielnym sparingu przeciwko juniorom Sokoła Kolbuszowa Dolna (wynik 3:3). – Nadarzyła się okazja do zagrania i skorzystaliśmy z możliwości – cieszył się grający prezes Ceramiki.

Pokopały również piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna. Zespół Tomasza Grabca na bocznym boisku w Kolbuszowej Dolnej ograł aż 9:1 Puszczę Niepołomice. Pierwszy sparing zaliczyła również Kolbuszowianka. Zespół Bogusława Cieśli przegrał u siebie 1:2 z Progresem Kawęczyn. Wynikiem 3:3 zakończył się sparingowy pojedynek pomiędzy Koroną Majdan Królewski a Ostrovią Ostrowy Baranowskie. 

W Majdanie szykuje się sporo zmian kadrowych. Odchodzą Adrian Wiktor (Sokół KD), Dawid Płoch (Wilga Widełka). W Koronie nie zobaczymy również wypożyczonego pół roku temu z Resovii bramkarza Jakuba Bielenia. Prawdopodobnie nie zagra również Tomasz Warzocha. Na razie treningi prowadzi Paweł Franuszkiewicz, pierwszy golkiper Majdanu. Mógł być zadowolony ze sparingu z Ostrovią, bo miał do dyspozycji 16 zawodników. – I tak trzech nie mogło zagrać. Fajnie zaprezentowali się juniorzy – zaznacza Franuszkiewicz. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE