Reklama

PIŁKA NOŻNA. Sebastian Chamioło wraca do Floriana Ostrowy Tuszowskie

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Sebastian Chamioło wraca do Floriana Ostrowy Tuszowskie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 20-letni Sebastian Chamioło w rundzie wiosennej znów będzie bronił barw Floriana Ostrowy Tuszowskie. Klub szuka innych wzmocnień, bo kadrę uszczupliło pary podstawowych graczy.

- Według mnie nie musimy szukać nowych zawodników. Patrzę na przyszłość z optymizmem – mówił początkiem stycznia Janusz Stawarz, trener Floriana. Teraz musi nieco zweryfikować poglądy, bo przez kontuzję kolana drużynie nie pomoże Dominik Michalski, obowiązki rodzinne zatrzymują bramkarza Marcina Ziętka, a treningów nie podjęli Kamil Pogoda i Paweł Skiba.

Działacze wzięli się za poszukiwanie nowych graczy. Do bramki ma wrócić Sebastian Chamiało (jesienią nigdzie nie grał). Ponadto przymierzani są bramkarz Paweł Misiak (Marmury Przyłęk) i Piotr Misiak (Potok Dobrynin). Problem w tym, że Pawła i Piotra zatrzymują obowiązki służbowe i prawdopodobnie mogliby pomóc Ostrowom tylko w kilku kwietniowych meczach.

– Rozglądamy się za wzmocnieniami, młodzież też dostaje szanse, ale po tylu ubytkach musimy kogoś poszukać – przyznaje Piotr Wójcik, kierownik Floriana. Ostrowy zaliczyły już trzy gry kontrolne: z Jutrzenką Ławnica, Wiśnią Trzciana i Dromaderem Chrząstów. W najbliższy weekend ekipa Janusza Stawarza spotka się z Czarnymi Trześń, a w pierwszy weekend marca znów zmierzy się z Tuszymą.

25 marca sprawdzi się znów z Trzcianą. Florian jest w czołówce i chce liczyć się w walce o awans do samego końca rozgrywek.

Więcej w aktualnym Korso

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE