Reklama

PIŁKA NOŻNA. Klasa B7 Rzeszów. Zmiany w Kosowach

Opublikowano: wt, 25 lut 2020 16:00
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Klasa B7 Rzeszów. Zmiany w Kosowach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ciągle szukają trenera, ale zmienili prezesa. Tak wygląda sytuacja w Orle Kosowy. Nowym szefem klubu został Damian Magda.

Niedawno z funkcji prezesa zrezygnował Andrzej Trześniowski. – Potrzebuję odpocząć od piłki – przyznaje Trześniowski. Dość szybko wybrano nowy zarząd, na którego czele stanął były zawodnik Orła – Damian Magda. Do zarządu weszli m.in. Sebastian Piątkowski (wiceprezes) oraz Dawid Jachyra i Dominik Piątkowski.

Trześniowskiego prawdopodobnie nie zobaczymy również na boisku w roli zawodnika. W obronie zastąpić go powinien wracający do treningów i gry Sebastian Piątkowski. – Rozglądamy się również za innymi wzmocnieniami – przyznaje Dawid Jachyra, członek zarządu, kontuzjowany zawodnik. – Ja jestem po operacji kolana, wrócę do treningów najwcześniej na wiosnę 2021 roku – informuje Jachyra. 

W kręgu zainteresowania Orła jest pomocnik Kacper Magda z Vigoru Trzęsówka. Kosowy muszą szukać nowych zawodników, bo z kadry ubyło kilku wartościowych graczy. Na wiosnę nie pomogą już: Damian Dąbrowski, Michael Adamik, Paweł Kołacz Kamil Szczepanek. Na razie zespół z Kosów przygotowuje się do nowej rundy bez trenera. Działacze Orła są w trakcie poszukiwania nowego szkoleniowca. Po pierwszej rundzie podziękowali za współpracę Bartoszowi Stawarzowi. – Przed nami jeszcze parę rozmów – mówi Jachyra. Rozgrywki kolbuszowskiej B klasy rozpoczną się 29 marca. Orzeł w pierwszej kolejce spotka się z Wilgą Widełka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE