Reklama

Pijany uszkodził samochód i odjechał. Wszystko nagrały kamery

Opublikowano:
Autor:

Pijany uszkodził samochód i odjechał. Wszystko nagrały kamery  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niemal 2,5 promila alkoholu miał mieszkaniec gminy Niwiska, który brał udział w zdarzeniu drogowym w Kosowach. Jak ustali funkcjonariusze 41- latek kierując renaultem, uderzył w lancię i odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki nagraniu monitoringu policjanci szybko ustalili dane kierowcy i pojazd, którym kierował. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj (czwartek, 10 października) około godz. 17, mieszkaniec gminy Niwiska powiadomił policjantów o uszkodzeniu samochodu na parkingu w Kosowach.

- Z jego relacji wynikało, że samochód którym kierował, został uszkodzony przez cofające renault megane - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Po zderzeniu, mężczyzna który kierował renaultem odjechał w nieznanym kierunku. Wtedy kierowca uszkodzonej lanci powiadomił policję - dodaje.

Funkcjonariusze z pomocą monitoringu ustalili dane pojazdu, a także jego kierowcę. Chwilę później pojechali do mieszkańca gminy Niwiska. Na terenie jego posesji znajdował się renault megane, który posiadał uszkodzenia wskazujące, że brał udział w zdarzeniu drogowym. W trakcie rozmowy z policjantami 41-latek potwierdził, że kierował renaultem i był w Kosowach. Nie potrafił jednak wyjaśnić dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało 2,46 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie posiadał dokumentów pojazdu ani prawa jazdy.

Policjanci sprawdzają okoliczności tego zdarzenia. W sprawie prowadzone jest postępowanie.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE