Reklama

Pijana kobieta przewoziła dwuletnie dziecko

Opublikowano:
Autor:

Pijana kobieta przewoziła dwuletnie dziecko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niemal promil alkoholu w organizmie miała 41-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która we wtorek (9 maja) nie zapanowała nad samochodem i wjechała do rowu. Co gorsza, kobieta przewoziła dwuletnie dziecko.

Stojącą na poboczu jezdni kobietę z dzieckiem na rękach i znajdującego się w rowie osobowego renaulta, zauważyli przejeżdżający przez Hucinę dzielnicowi. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Badanie wykazało, że kobieta była nietrzeźwa. Miała 0,77 promila alkoholu w organizmie - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Ponadto, jak ustalili mundurowi, kobieta nie posiadała prawa jazdy, ponieważ to zostało jej zatrzymane trzy miesiące wcześniej za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

Więcej w najbliższym wydaniu naszego tygodnika. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE