Reklama

Pierwsze miejsce w przeglądzie dla kapeli z Cmolasu

Opublikowano: śr, 30 wrz 2020 11:10
Autor:

Pierwsze miejsce w przeglądzie dla kapeli z Cmolasu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 20 września, odbył się XXV Jubileuszowy Wojewódzki Przegląd Wiejskich Zespołów Artystycznych w Tyczynie. Zespół z Cmolasu zajął pierwsze miejsce.

Organizatorem przeglądu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie. W tegorocznej edycji wzięło udział 19 zespołów ludowych z całego Podkarpacia, które zaprezentowały tradycyjne pieśni i przyśpiewki ludowe. Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. dobór repertuaru, zgodność z tradycją danego regionu oraz ogólny wyraz artystyczny.


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Konkurs plastyczny rozstrzygnięty. Kto wygrał?


Zespoły występowały w kategoriach z akompaniamentem i a`capella.

- Wśród grup występujących na scenie nie zabrakło Zespołu Ludowego Cmolasianie, który w kategorii zespołów śpiewaczych z akompaniamentem w wykonaniu Jarosława Mazura zdobył I miejsce

- informuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.