Reklama

Pierwsze miejsce i dofinansowanie dla projektu cmolaskiej fundacji

Opublikowano:
Autor:

Pierwsze miejsce i dofinansowanie dla projektu cmolaskiej fundacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Fundacja Centrum Animacji Społecznej otrzymała czek na kwotę 5 tys. zł. Pieniądze posłużą na realizację projektu pod nazwą "Wspólnie Działania - Wspólne Sukcesy".

Od maja w kolbuszowskim Tesco można było oddać głos na trzy różne inicjatywy. Projekt Fundacji CAS rywalizował w głosowaniu z projektem Fundacji z Mielca i projektem OSP z Dobrynina. - Od początku Centrum Animacji Społecznej było faworytem do wygranej. Klienci Tesco w Kolbuszowej chętnie oddawali głos na lokalną inicjatywę, co przełożyło się na wygraną naszej fundacji. Liczbą 13 344 głosów zwyciężył grant na realizację projektu "Wspólne działania – Wspólne sukcesy" - cieszy się Daniel Jakubowski, prezes Centrum Animacji Społecznej w Cmolasie.

Nagrodzony projekt cmolaskiej fundacji zakłada włączenie lokalnej społeczności do działań na rzecz ekologii - wykorzystania przedmiotów z recyklingu i nadania im nowego praktycznego życia. - Projekt ma za zadanie wspieranie działań prozdrowotnych i promocję zdrowego stylu życia. Jego uczestnikami będą dzieci, młodzież, seniorzy, a także osoby z niepełnosprawnościami i wolontariusze - wyjaśnia Daniel Jakubowski.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE