Reklama

Pasy na zakręcie?

Opublikowano: pon, 5 wrz 2016 05:00
Autor:

Pasy na zakręcie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chodnik biegnący od Trześni w kierunku Niwisk jest już na ukończeniu. Tymczasem mieszkańcy drugiej z wymienionych miejscowości pytają o to, czy przejście dla pieszych znajdzie się na zakręcie.

Deptak, który powiat buduje z gminnych pieniędzy, kosztować będzie ponad 700 tys. zł. Za tę kwotę ma powstać ciąg chodnika o łącznej długości 1,5 km. Nowy deptak rozpocznie się (jadąc od Kolbuszowej) na wysokości zatoki autobusowej w Trześni, a zakończy w Niwiskach, w miejscu, gdzie chodnik się urywał. – Jadąc od Kolbuszowej, w Trześni po prawej stronie jest fragment chodnika z zatoką autobusową. Od tego miejsca do granicy z miejscowością Niwiska chodnik pobiegnie po stronie prawej. Natomiast na granicy miejscowości przejdzie on na stronę lewą i dojdzie do tego miejsca, w którym deptak został zakończony w roku ubiegłym – powiedział nam Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Niefortunnie dla mieszkańców granica wsi (Trześni i Niwisk) kończy się wirażem. To właśnie w tym miejscu chodnik ma przechodzić z prawej na lewą stronę. Mieszkańcy spekulują już na temat tego, gdzie powstanie przejście dla pieszych.

Więcej w 35 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  kuba

  Pytanie z jaką gminą graniczą Niwiska w tym miejscu o jakie gminy chodzi.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

   Redakcja

   Przejęzyczenie. Oczywiście chodziło o granicę sołectw. Dziękujemy za informację :)

   • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    kuba

    Dziękuje! widzę że nie jesteście robotami