Reklama

Otrzęsiny klas pierwszych w ZST w Kolbuszowej

Opublikowano: czw, 12 paź 2017 12:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zgodnie z tradycją Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość miała na celu przyjęcie pierwszaków do grona członków szkoły oraz ich wzajemne poznanie. Jak przystało na wagę tego święta udział wzięli uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcami.

Tak jak co roku, klasy pierwsze zaprezentowały się, biorąc udział w przygotowanych konkurencjach ocenianych przez wybranych nauczycieli.

Pierwszym zadaniem, był quiz z podstawowych wiadomości o szkole. Następnie klasy pierwsze zmagały się w tzw. „wyścigu taczek”. Kolejno, wyścig z zawiązanymi nogami. Później karaoke oraz „golenie balonów”. Na zakończenie otrzęsin odbyła się konkurencja dla wychowawców klas pierwszych. Nieważne jednak było zwycięstwo, liczyła się dobra zabawa, zaangażowanie i duch walki. Pierwszoklasistów zagrzewali do walki koledzy z drugich klas, prezentując tym samym swój talent wokalny.

Po części artystycznej i zorganizowanych konkurencjach w obecności całej społeczności szkolnej odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

„Ślubujemy kochać Polskę
strzec jej wolności, cenić wiedzę
i pilnie przykładać się do nauki
postępować uczciwie i szlachetnie,
nieść pomoc innym ludziom.”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.