Reklama

Oświadczenia majątkowe radnych powiatu kolbuszowskiego za 2021 rok [CZĘŚĆ 2]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ile pieniędzy samorządowcy otrzymali za swoją społeczną pracę w minionym roku? Pod lupę bierzemy oświadczenia majątkowe radnych powiatu kolbuszowskiego za 2021 rok. Dzisiaj publikujemy, w kolejności alfabetycznej, drugą część oświadczeń zamieszczonych w sieci.

Oświadczenie majątkowe dotyczy majątku odrębnego oraz majątku objętego małżeńską wspólnością majątkową według stanu na dzień 31 grudnia roku poprzedzającego złożenie oświadczenia.

Oświadczenie składa się wraz z kopią zeznania podatkowego za rok poprzedni i jest ono jawne, z wyłączeniem informacji o adresie zamieszkania składającego oświadczenie oraz o miejscu położenia nieruchomości. 

Obowiązek złożenia oświadczeń majątkowych nakładają na samorządowców ustawy ustrojowe: o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym oraz samorządzie województwa. Zgodnie z przepisami oświadczenia majątkowe zobowiązani są złożyć: radni, wójt (burmistrz), zastępca wójta (burmistrza), sekretarz gminy, skarbnik czy kierownik jednostki organizacyjnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy