Reklama

Ośrodek niszczeje

Opublikowano: sob, 1 paź 2016 07:06
Autor:

Ośrodek niszczeje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ryszard Sukiennik, sołtys Trzęsówki, postanowił interweniować w związku z opóźniającym się remontem gminnej części ośrodka zdrowia w Cmolasie. – Coraz głośniej się mówi, że ten budynek tylko stoi i niszczeje – mówił na wrześniowej sesji samorządowiec.

O remoncie kapitalnym gminnej części ośrodka zdrowia Eugeniusz Galek, wójt Cmolasu, mówił już dwa lata temu. Radni zabezpieczyli nawet w budżecie na 2015 r. 211 tys. zł na przebudowę i nadbudowę istniejącego budynku, który miał spełniać potrzeby związane ze służbą zdrowia i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.