Reklama

Osoba, która strzelała z wiatrówki do okien plebanii w Ostrowach Tuszowskich, zobowiązała się do naprawy uszkodzeń

Opublikowano: pon, 8 kwi 2019 17:30
Autor:

Osoba, która strzelała z wiatrówki do okien plebanii w Ostrowach Tuszowskich, zobowiązała się do naprawy uszkodzeń - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Parafia w Ostrowach Tuszowskich alarmowała w minionym tygodniu o niepokojących zdarzeniach, które miały miejsce w sołectwie.

- Strzelanie z wiatrówki po oknach plebanii (uszkodzone dwa okna), zaśmiecanie obejścia kościoła oraz dróżek różańcowych (butelki, puszki, papiery) - o takich sytuacjach informowała parafia Ostrowy Tuszowskie w swoich ogłoszeniach.

Informacja o uszkodzeniu budynku plebanii w Ostrowach Tuszowskich została przekazana telefonicznie dzielnicowemu. - Zgłaszający został poinformowany o przysługujących mu uprawnieniach oraz o konieczności złożenia stosownego zawiadomienia w tej sprawie oraz wniosku o ściganie, który jest niezbędny do wszczęcia postępowania w sprawie uszkodzenia  mienia - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Jak dodaje podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, policjanci kontaktowali się ponownie z właścicielem plebanii w celu ustalenia okoliczności uszkodzenia szyb. Z uzyskanych informacji wynika, że osoba, która miała dokonać uszkodzenia, zobowiązała się do naprawienia szkód. 

- Właściciel poinformował również, że jeżeli nie wywiąże się ona z obietnicy, to wtedy będzie korzystał z możliwości dochodzenia swoich roszczeń na drodze prawnej, tzn. złoży stosowne zawiadomienie i wniosek o ściganie sprawcy - nadmienia rzeczniczka kolbuszowskiej komendy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +1 / -0

  Marek

  Czy na strzelającego nałożono już ekskomunikę? Czy to był zamach? Być może po znajomości z posłem PiS Zbigniewem Chmielowcem proboszcz powinien zaprosić Antoniego Macierewicza, żeby sprawdził, czy nie było tam śladów trotylu. Istnieje też wątek opętania, należy zapobiegawczo odprawić egzorcyzmy w całej parafii a wierni powinni wpłacić przynajmniej ... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +0 / -2

  porucznik

  strzela sie do tarczy , a nie do plebanii

 • 3 lata temu | ocena +1 / -2

  zasmarżka

  pokłosie oglądania filmu kler mowa nienawiści

 • 3 lata temu | ocena +4 / -2

  Leokadia_78

  Na tom osobę spadno klenski żywiołowe, ksiondz proboszcz nałoży klontwe, a dusza nie zazna spokoju na wjeki !

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

   G.

   Ni ma Boga.