Reklama

Osiem pucharów dla naszych karateków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Osiem pucharów dla naszych karateków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 15 zawodników z Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate wzięło udział w rozegranych w Mielcu XXII Mistrzostwach Podkarpacia Karate Kyokushin dzieci i młodzieży.

- To najważniejszy turniej karate w regionie – zaznacza trener Roman Jemioło. Na zawodach pojawiło się 20 klubów z całego Podkarpacia. Organizatorem imprezy był Mielecki Klub Kyokushin Karate prowadzony przez trenera Romana Jemioło (sensei 4 dan), który jest jednocześnie trenerem kolbuszowskich karateków. Uroczystość otworzył prezes Podkarpackiego Związku Karate, Krzysztof Jakubowicz (3 dan). 

W czasie otwarcia mistrzostw sensei Roman Jemioło złożył podziękowania dla zawodniczki Moniki Zielińskiej z Kolbuszowskiego KKK za wybitne osiągnięcia w 2019 roku, a także  organizatorom i sponsorom tych zawodów.

W mistrzostwach zmierzyło się ze sobą 226 zawodników w dwóch konkurencjach: kata oraz kumite. Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 15 zawodników. - Nasi zawodnicy zdobyli 8 pucharów – cieszył się  trenerzy Roman i Marcin Jemioło.

W kategorii kata pierwsze miejsce zajął Aleksander Sudoł, drugie Mateusz Chorzępa, a trzeci był Jakub Bąba. W kategorii kumite wicemistrzostwo Podkarpacia zdobyli Hubert Bąba i Krzysztof Micek, a na trzecim miejsce znaleźli się Paweł Nowak, Kamil Jeż, Bartosz Bąba

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE