Reklama

Oliwia zdobyła ważne punkty

Opublikowano:
Autor:

Oliwia zdobyła ważne punkty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Puszczykowie rozegrano ósmy turniej, którego stawką są puchary Agnieszki Radwańskiej. W prestiżowej rywalizacji kolejny raz czołowe lokaty zajęła Oliwia Sybicka.

Impreza odbyła się w ostatni weekend sierpnia. W sobotę Oliwia zagrała w kategorii czerwonej, czyli sprawdziła się ze swoimi rówieśnikami (dziewczęta i chłopcy razem). Do walki stanęło 15 zawodników, organizator podzielił dzieci na trzy grupy. Mecze rozegrano w grupach systemem "każdy z każdym". Oliwia w swojej grupie była najlepsza. Wygrywała kolejno z Olivierem Krupą ze Śląskiego Centrum Tenisa Pszczyna 7:0 7:2, z Piotrem Michalskim z FairPlayce w Poznaniu 7:3  7:5, z Igą Mazur 7:3  7:2, z Wojciechem Łukomskim (niezrzeszony) 7:3  7:3. W ćwierćfinale miała wolny los, zaś w półfinale pokonała Jerzego Urbana z poznańskiego FairPlayce 10:5. W finale pokonała Igora Piotrowskiego z TT Score Elbląg 10:7. - Zwycięstwo umocniło Oliwię na pozycji liderki rankingu tej kategorii – podkreślała Agnieszka Wilk-Sybicka, mama naszej zawodniczki. 

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE