Reklama

Okradzeni złodzieje

Opublikowano:
Autor:

Okradzeni złodzieje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży dwóch zabytkowych zegarów, które kilka dni temu zniknęły z jednego z domów w Woli Raniżowskiej. Mężczyźni przyznali się do winy. Teraz mundurowi poszukują skradzionego łupu, który zniknął z miejsca, w którym porzucili go złodzieje.

O kradzieży zabytkowych zegarów poinformowali policję kilka dni temu właściciele jednego z domów w Woli Raniżowskiej, którzy rano zauważyli ich brak. - Z ich relacji wynikało, że w nocy usłyszeli hałas i zauważyli jakąś osobę przy oknie, ale nie zorientowali się, że padli ofiarą złodziei. Dopiero następnego dnia rano zauważyli, że w pokoju brakuje dwóch zabytkowych zegarów ściennych o wartości około 4 tys. złotych i powiadomili policję – mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE