Reklama

Okradł swojego wujka. Na co wydał skradzione pieniądze?

Opublikowano: pon, 27 kwi 2020 12:31
Autor:

Okradł swojego wujka. Na co wydał skradzione pieniądze?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który okradł swojego krewnego. Skradzione pieniądze wydał na alkohol i papierosy, a resztę schował. Policjanci odzyskali pozostałą część pieniędzy. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 24 kwietnia, około południa, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Doszło do niej w jednej z miejscowości na terenie gminy Majdan Królewski.

- Z przekazanych przez rodzinę pokrzywdzonego informacji wynikało, że dzień wcześniej w jego domu odwiedził go krewny. Prawdopodobnie po wizycie mężczyzny zniknęło kilkaset złotych. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 31-latka. Widząc policyjny radiowóz, zaczął uciekać. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy, zaprzeczył, że okradł swojego wuja - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Podczas przeszukania jego pokoju, policjanci znaleźli schowane pod meblami pieniądze. Mieszkaniec gminy Majdan Królewski był pijany. Miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci doprowadzili go do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży. 31-latek przyznał się do przestępstwa. Wyjaśnił, że część skradzionych pieniędzy wydał na alkohol i papierosy.
Odzyskane pieniądze trafią do właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE