Reklama

Okradali sklepy w Kolbuszowej. Ich łupem padały bielizna, alkohol i... konserwy rybne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Okradali sklepy w Kolbuszowej. Ich łupem padały bielizna, alkohol i... konserwy rybne - Zdjęcie główne

Kolbuszowska policja kilkukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy interweniowała w związku z kradzieżami w sklepach. Gdzie? | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, w 2021 roku w Polsce miało miejsce 25 tysięcy kradzieży w sklepach. Przyglądamy się sytuacji w Kolbuszowej. Tutejsi złodzieje wydają się być jednak nieco bardziej "wyrafinowani", bowiem ich łupem w ostatnim czasie padały bielizna, alkohol i... konserwy rybne.

Z roku na rok kradzieży w sklepach przybywa. Komenda Główna Policji poinformowała, że w 2021 roku stwierdzono 24 995 takich przypadków. W roku ubiegłym było znacznie mniej, bo niewiele ponad 20 tysięcy.

Jak natomiast wygląda sytuacja w Kolbuszowej? Czy w ostatnim czasie dochodziło do tego typu kradzieży? O to zapytaliśmy kom. Jolantę Skubisz - Tęczę, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Funkcjonariuszka poinformowała, że do kradzieży towaru ze sklepowych półek dochodziło w Kolbuszowej na terenie trzech filii jednej z sieci sklepów.

W maju przy ul. 11 listopada mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży bielizny. Na miejscu interweniowali policjanci. Sprawca został ujęty i ukarany mandatem karnym na miejscu. Towar wrócił na sklepowe półki nienaruszony.

W czerwcu natomiast, w sklepie przy ul. gen. Bora Komorowskiego, sprawca ukradł alkohol o wartości około 300 złotych. - W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające - dodała rzecznik policji.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży żywności na niedużą kwotę, dokładniej konserw rybnych, dotyczyło sklepu przy ul. Piłsudskiego. Sprawca został ujęty na gorącym uczynku i ukarany mandatem karnym.

Jak poinformowała kolbuszowska policja, kradzieży w każdym z poszczególnych sklepów dokonały trzy różne osoby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy