Reklama

Ogromny sukces druhów z Kolbuszowej Dolnej!

Opublikowano:
Autor:

Ogromny sukces druhów z Kolbuszowej Dolnej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Druhowie z OSP Kolbuszowa Dolna zdobyli nagrodę w konkursie organizowanym przez jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie środkowo-wschodniej. To ogromny sukces, ponieważ zakwalifikowały się do niego tylko cztery drużyny z całego kraju.

 

Jak zaznaczają organizatorzy, w ramach nagrody sfinansowany zostanie udział w manewrach. Odbędą się one od 20 do 22 września w województwie śląskim. Pomysłodawcy konkursu podkreślają, że będzie to doskonała okazja do przećwiczenia skomplikowanych operacji ratowniczych w warunkach treningowych. 

Każda z uczestniczących czwórek weźmie udział w szeregu konkurencji, które będą nastawione nie tylko na zdrową rywalizację, ale także na współpracę i integrację strażaków z całej Polski.


Druhowie z Dolnej w zgłoszeniu zaznaczyli, że to właśnie im należy się wygrana.

- Uważamy, że powinniśmy zostać wybrani, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest każda sekunda podczas akcji i pragniemy w sytuacji kryzysowej jak najlepiej wykorzystać dany nam czas.

Każda interwencja jest swoistego rodzaju szkoleniem, jednakże zdarza się, że hartujemy nasze umiejętności, gdy jest już za późno. Uczestnictwo w manewrach strażackich to dla nas najlepsza opcja, byśmy z każdej sekundy wycisnęli jak najwięcej bez niepotrzebnego zastanawiania się. Kto wie - może właśnie od tej 1 sekundy zależeć kiedyś będzie czyjeś życie? - napisali w zgłoszeniu jednostki do konkursu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE