Reklama

Ogród na medal

Opublikowano:
Autor:

Ogród na medal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Około 800 działkowców z całej Polski wzięło udział w uroczystych obchodach Krajowych Dni Działkowca, które odbyły się 3 września w Zabrzu. Wśród obecnych znalazła się delegacja z Kolbuszowej: Andrzej Chmielowski, prezes ROD „Prefabet” oraz Władysław Puzio.

W tym roku Krajowe Dni Działkowca były szczególne, z uwagi na obchodzony przez PZD jubileusz 35-lecia istnienia. Na Śląsk tłumnie przybyli działkowcy z różnych zakątków Polski, by razem świętować krajowe dożynki działkowe. Uroczystość była też dogodną okazją do nagrodzenia uczestników krajowych konkursów. Konkurs na najpiękniejszy Rodzinny Ogród Działkowy to już tradycja. Jego celem jest nie tylko propagowanie dobrych wzorów, ale przede wszystkim nagrodzenie zarządów ROD za estetykę i piękno ogrodów, a także docenienie osobistego zaangażowania i serca, jakie działkowcy wkładają w swoją pracę. W gronie wyróżnionych znalazł się Rodzinny Ogród Działkowy „Prefabet” z Kolbuszowej, który zwrócił uwagę jury doskonałych zagospodarowaniem.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE