Reklama

Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolski turniej tańca w Cmolasie już niebawem. Z tej okazji mamy konkurs dla naszych Czytelników - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 18 listopada, w Cmolasie odbędzie się widowisko na skalę ogólnopolską.

W Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie, już po raz szósty, zorganizowany zostanie turniej tańca towarzyskiego.

Jak mówi Iwona Soda, dyrektor OWiR-u w Cmolasie, ma ona nadzieję, że konkurs będzie cieszył się tak samo dużym zainteresowaniem, jak w ubiegłych latach.

- W ubiegłym roku przyjechało do nas łącznie 280 par z siedmiu województw - mówi Iwona Soda. - Między innymi z podkarpackiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, mazowieckiego. Siedem województw to jest duży zasięg - dodaje szefowa ośrodka.

W tym roku organizatorzy mają nadzieję na powtórzenie sukcesu. Przewidziane są nagrody dla każdej pary zwycięskiej. - Mamy specjalne puchary ze skóry - opowiada organizatorka. - Wykonują je pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cmolasie i Kolbuszowej. Te puchary są przepiękne, robione własnoręcznie przez podopiecznych. Poza tym rozdamy dyplomy, nagrody rzeczowe - wylicza dyrektor ośrodka i dodaje, że w tym roku wystąpią tancerze seniorzy. Swoje umiejętności zaprezentują pary w wieku 30 plus, 40 plus i 50 plus.

PYTANIE KONKURSOWE: Po raz który w tym roku odbędzie się turniej tańca w Cmolasie?

Dla zwycięzców mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny turniej tańca w Cmolasie. Wejściówki ważne przez cały dzień trwania konkursu od godz. 9 do 21.

Odpowiedź na nasze pytanie należy podać pod postem dotyczącym konkursu zamieszczonym na naszym profilu na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE