Reklama

Odkryte tajemnice

Opublikowano: sob, 20 maj 2017 11:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad dwa lata Wojciech Mroczka, historyk i regionalista z Lipnicy, pracował nad powstaniem książki pt. "Nadleśnictwo Kolbuszowa. Dzieje leśnictwa w dorzeczu Przyrwy i Zyzogi". Promocja publikacji odbyła się w czwartek (11 maja) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

- Spotkaliśmy się dzisiaj na niecodziennym wydarzeniu. Jest ono szczególne dla byłych i obecnych pracowników Nadleśnictwa, jak również dla wielu sympatyków, osób, które z lasu korzystają, jak również w nim wypoczywają - takimi słowami Bartłomiej Peret, nadleśniczy Nadleśnictwa Kolbuszowa, przywitał wszystkich, którzy przybyli na promocję opracowania historycznego poświęconego dziejom leśnictwa na naszym terenie. 

W uroczystości wzięli udział m.in. obecni i emerytowani pracownicy kolbuszowskiego nadleśnictwa, przedstawiciele lokalnych władz i rzeszowskiego ośrodka uniwersyteckiego, członkowie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie oraz delegacje z sąsiednich nadleśnictw z: Mielca, Nowej Dęby, Tuszymy, Leżajska i Rudnika.

Więcej w 20 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.