Reklama

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej zostanie uruchomiony na wiosnę

Opublikowano:
Autor:

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej zostanie uruchomiony na wiosnę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się pracę na krajowej drodze nr 9 związane z budową nowego ronda. Co za tym idzie, nie będzie już utrudnień na tym odcinku. W związku z tym zapytaliśmy Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, kiedy zamierza uruchomić odcinkowy pomiar prędkości i czy zostanie on w jakikolwiek sposób przesunięty lub zmieniony.

Jak poinformował nas zarządca urządzenia, termin ponownego włączenia odcinkowego pomiaru nie jest dokładnie znany. W pierwszej kolejności musi być zrealizowany etap przebudowy, czyli formalny etap prac budowlanych. Prace zostały już zlecone. Odcinkowy pomiar prędkości zostanie skrócony o 500 metrów i zostanie z niego wyłączone rondo, które powstało na dziewiątce, w związku z budową nowej drogi. Drugie bramki od strony Rzeszowa nie zostaną przestawione. 

Jak podkreśla biuro prasowe GIDT, dodatkowo musi zostać wykonana legalizacja urządzenia. Musi być ona wykonana w określonych warunkach, w tym pogodowych. Chodzi o temperaturę. Podczas uruchomienia pomiaru wymagane jest, aby temperatura na zewnątrz wynosiła kilkanaście stopni. Więc uruchomienie odcinkowego pomiaru prędkości nastąpi najprawdopodobniej dopiero na wiosnę. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE