Reklama

Odbijam od kołyski

Opublikowano:
Autor:

Odbijam od kołyski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lider Spartakusa Kolbuszowa pochodzi z Rzeszowa. Wychowanek Politechniki Rzeszów od paru lat jest kluczowym graczem w kolbuszowskim zespole. Wierzy, że nasz pierwszy zespół utrzyma się w 3. lidze. Z Dariuszem Drożdżem rozmawiał Marcin Jastrzębski.

Pamiętasz swoje początki w Spartakusie?
- Jestem tutaj bodajże trzeci sezon. Szybko zleciało.

Początek w Politechnice?
- Tak, tam się wychowałem. Następnie pograłem dwa lata na poziomie 2. ligi w Jarze Kielnarowa. Niestety, tam się zespół rozpadł i przyszedłem do Kolbuszowej.
 
Bo było dość blisko?
- Tak, 30 kilometrów to 30 minut samochodem. Szybciutko mogę dojechać. Na treningi nie przyjeżdżam, trudno byłoby w tygodniu znaleźć czas. Trenuję samodzielnie. W Rzeszowie mogę przygotowywać się z zaprzyjaźnionymi klubami albo na Politechnice albo w Jarze. W stolicy Podkarpacia jest gdzie trenować, gdzie grać. Na Politechnice jest 15 stołów.

Więcej w 8 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE