Reklama

Od dziś kolejna akcja odkomarzania w gminie Nowa Dęba

Opublikowano:
Autor:

Od dziś kolejna akcja odkomarzania w gminie Nowa Dęba  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba informuje, że w dniach 27 - 29 czerwca (czwartek-piątek-sobota) na terenie miasta i gminy zostanie przeprowadzona kolejna akcja odkomarzania.

Jak informuje gmina Nowa Dęba opryski będą wykonywane od dziś  (27 czerwca) od godz. 19 do późnych godzin nocnych. - W trakcie akcji należy zachować szczególną ostrożność - podkreśla magistrat. - Ze względu na możliwości wnikania substancji użytych podczas odkomarzania na tereny ogrodów przydomowych 

W okresie 24h od odkomarzania nie należy spożywać warzyw i owoców pochodzących z terenów objętych odkomarzaniem. Odkomarzanie przeprowadzi specjalistyczna firma świadcząca usługi w zakresie dezynsekcji metodą oprysku z zastosowaniem produktu biobójczego.

Warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest bezdeszczowa i bezwietrzna pogoda. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, opryski zostaną przełożone na najbliższy możliwy termin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE