Reklama

O ochronie przyrody wiedzą wszystko

Opublikowano:
Autor:

O ochronie przyrody wiedzą wszystko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 30 uczniów zmierzyło się w XII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody na Terenie Powiatu Kolbuszowskiego.

W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całego powiatu. - Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi ochrony przyrody na terenie naszego nadleśnictwa, jak również ogólnie pojętej ekologii - wyjaśnia Kinga Mazur z Nadleśnictwa Kolbuszowa. - Reprezentowany poziom wiedzy był jak zwykle wysoki i wyrównany, o czym świadczą zbliżone liczby zdobytych punktów - dodaje nasza rozmówczyni. 

 

 

I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wywalczył Konrad Świątek z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych z Weryni. Nastolatek zdobył aż 62 punkty na 77 możliwych. Na drugim stopniu podium stanęła Patrycja Ofiara, a na trzecim Justyna Witas z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

W kategorii szkół gimnazjalnych komisja przyznała pięć nagród. I miejsce zdobyła Justyna Czajkowska ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce, II miejsce zajęła Karolina Stąpor ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej, III miejsce Emilia Ofiara, IV Aleksandra Łobaza, a na V miejscu był Adrian Kochanowicz ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE