Reklama

O czym będą dyskutować dzikowieccy radni?

Opublikowano:
Autor:

O czym będą dyskutować dzikowieccy radni?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek, 16 czerwca, odbędzie się sesja w gminie Dzikowiec. Dzień wcześniej ma odbyć się posiedzenie komisji wspólnej. Co znalazło się w porządku obrad?

Urząd przedstawić ma radnym kilka sprawozdań i raportów dotyczących 2019 roku, m.in. o stanie gminy czy finansów. Radni udzielą także absolutorium Józefowi Tęczy, wójtowi gminy Dzikowiec. Posiedzenie odbędzie się we wtorek, 16 czerwca, wyjątkowo nie w budynku gminy, ale na stadionie. Jak mówi Eugeniusz Panek, przewodniczący rady, jest tam więcej miejsca, a w obecnej sytuacji należy zachować wszystkie obowiązujące obostrzenia sanitarne.

Dzień wcześniej (poniedziałek, 15 czerwca) ma odbyć się posiedzenie komisji wspólnej, na której zebrać się mają wszyscy radni. Na komisjach takich omawiane są szczegółowo uchwały rady gminy oraz poruszane są sprawy różne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE