Reklama

Reklama

Nowy sprzęt w rękach strażaków z OSP Kolbuszowa Dolna

Opublikowano: pt, 21 gru 2018 23:45
Autor:

Nowy sprzęt w rękach strażaków z OSP Kolbuszowa Dolna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jednostka otrzymała sprzęt ratownictwa drogowego o wartości ponad 50 tys. zł.

W skład zestawu, który trafił do druhów z Kolbuszowej Dolnej, wchodzą: nożyce, rozpieracz ramieniowy, rozpieracz kolumnowy, agregat hydrauliczny oraz wąż przedłużający.

- Zakup sprzętu pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców oraz skuteczne i szybkie prowadzenie akcji ratunkowych - podkreślają kolbuszowscy urzędnicy. 

Przekazanie sprzętu nastąpiło w czwartek, 20 grudnia, na parkingu obok Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Jednostka OSP Kolbuszowa Dolna, od 1 grudnia 2016 r., działa w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Oficjalne przekazanie aktu włączenia jednostki do KSR-G nastąpiło 18 stycznia 2017 r. w budynku wielofunkcyjnym w Kolbuszowej Dolnej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.