Reklama

Nowy Oddział Rehabilitacji Leczniczej

Opublikowano: pon, 6 lis 2017 20:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowoczesny sprzęt, świetnie wykształcona i doświadczona kadra medyczna, komfortowe sale dla pacjentów, strefa rehabilitacyjna, świetlica i inne pomieszczenia dostosowane także do potrzeb osób z dysfunkcjami ruchu. Tak wygląda nowy Oddział Rehabilitacji Leczniczej, który rozpoczął funkcjonowanie 16 października br. w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Kolbuszowej.

Oddział Rehabilitacji Leczniczej mieści się na III piętrze budynku Szpitala. Wcześniej na tym poziomie mieściły się oddziały: ginekologiczno-położniczy i neonatologiczny. 

Oddział realizuje umowę z NFZ na stacjonarną rehabilitację ogólnoustrojową skupiając się na prowadzeniu rehabilitacji leczniczej u chorych po leczeniu operacyjnym lub zachowawczym schorzeń, urazów powodujących dysfunkcje narządu ruchu lub chorych na choroby przewlekłe powodujące niesprawność ruchową.

Na terenie oddziału do dyspozycji Pacjentów pozostaje świetnie wyposażona strefa rehabilitacyjna z salami do kinezyterapii, ćwiczeń indywidualnych oraz masażu. 
Ponadto Pacjenci mogą korzystać ze sprzętu fizykoterapeutycznego Działu Rehabilitacji Ambulatoryjnej, który mieści się na parterze szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Księgowa

    Kontrakt Z NFZ w wysokości 65 tysięcy złotych miesięcznie! super dochodowa działalność. Czy pokrywa koszty utrzymania tego oddziału?