Reklama

Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 14/2018

Opublikowano:
Autor:

Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 14/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

W numerze między innymi:

Spięcie o mszę
Program uroczystości z okazji 8. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, a konkretnie brak w nim mszy świętej, zaniepokoił Juliana Dragana. - Kogoś nie stać czy nie chce, żeby przed taką uroczystością odbywała się msza święta? - dociekał na marcowej sesji radny z Weryni.

Raniżowskie Morsy
Długie wysypianie i ciepła kołdra nie dla nich. Raniżowskie Morsy, bo o nich mowa, co niedzielę spotykają się nad Zalewem w Wilczej Woli. Są przekonani, że kąpiele w lodowatej wodzie dobrze wpływają na ich zdrowie.

Pałac w prywatnych rękach
To już prawie koniec walki o majątek w Weryni. Uniwersytet przenosi swój wydział do Rzeszowa i opuszcza zabytkowy pałac Tyszkiewiczów.

To będzie park dla pokoleń
Park miejski, w którym zostanie zasadzonych sto dębów, już oficjalnie nosi miano Parku Niepodległości. Taką uchwałę na ostatniej sesji (29 marca) podjęli radni miejscy. Samorządowcy nie pozostawili jednak tej sprawy bez dyskusji. Pojawiły się pytania m.in. o koszt inwestycji i jej zabezpieczenie przed wandalami.

Lipnica walczy o radnego
Nie trzech, a dwóch swoich przedstawicieli w radzie mogą mieć po najbliższych wyborach mieszkańcy Lipnicy. Na zmianie miałby skorzystać Mechowiec.

Ruszają wesołe rozgrywki
Tu nie zawsze najistotniejszy jest wynik. Zdecydowanie bardziej liczą się zaangażowanie i chęci. W niedzielę rozpoczyna się rywalizacja na najniższych szczeblach rozgrywkowych. Parę ekip ma aspiracje, by za kilka miesięcy grać w lepszej lidze. Są jednak tylko dwa premiowane awansem miejsca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE