Reklama

Noworoczne spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Noworoczne spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 7 stycznia, już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Trześni odbyło się noworoczne spotkanie pokoleń mieszkańców.

Celem tego spotkania było propagowanie tradycji i obyczajów świąt Bożego Narodzenia. Przybyli na nie zarówno zaproszeni goście, jak i mieszkańcy sołectwa. Wspólne kolędowanie  rozpoczęło się od występu dzieci z Punktu Przedszkolnego Tęcza. Mali aktorzy odegrali swoje role z dużym zaangażowaniem. Następnie mieszkańcy Trześni zaprezentowali przedstawienie pt. „Po co i dlaczego się narodził...”. Głównym celem tego występu było zachęcenie widza do refleksji i zrozumienia celu przyjścia na świat Syna Bożego. Kolejne sceny były przeplatane wspólnym śpiewaniem kolęd. Spotkanie to było współfinansowane z funduszu sołeckiego. Było ono doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu przez mieszkańców miejscowości. Wszyscy, którzy w tym dniu przybyli do Szkoły Podstawowej w Trześni, mogli również spróbować tradycyjnych potraw przygotowanych przez panie z Koła Kobiet Kreatywnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE