Reklama

Nowi dyrektorzy poprowadzą szkoły w Dzikowcu i Kopciach

Opublikowano:
Autor:

Nowi dyrektorzy poprowadzą szkoły w Dzikowcu i Kopciach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu czeka na swojego nowego dyrektora.

Obecnie funkcję dyrektora szkoły pełni Elżbieta Bartuzel. Od 1 lipca tego roku, po przeprowadzonym konkursie, jej miejsce zajmie Justyna Mytych, nauczyciel matematyki w tutejszej szkole. Nowa dyrektor pokieruje zarówno szkołą, jak i znajdującym się w budynku przedszkolem.

Szczegółowych informacji na temat zorganizowanego konkursu i jego rozstrzygnięcia udzieliła nam Małgorzata Szczęch, dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół w Dzikowcu.

Jak wyjaśniła nasza rozmówczyni, 20 kwietnia zorganizowano dwa konkursy. Pierwszy z nich dotyczył placówki w Dzikowcu, a drugi wyłonienia nazwiska nowego dyrektora szkoły w Kopciach.

 - Do każdego postępowania zgłosiła się jedna osoba. Justyna Mytych, nauczyciel matematyki Zespołu Szkół im. ks. Prałata Stanisława Sudoła w Dzikowcu, zgłosiła się do konkursu na stanowisko dyrektora do tego właśnie zespołu. Mariusz Jarosz, historyk i geograf, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wilczej Woli i Szkoły Podstawowej w Kopciach, zgłosił swój akces na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kopciach - wyjaśnia Małgorzata Szczęch.

Więcej w aktualnym Korso [nr 21/2018]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE