Reklama

Nowe ulice w Cmolasie. Jest zgoda mieszkańców na przenumerowanie domów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Nowe ulice w Cmolasie. Jest zgoda mieszkańców na przenumerowanie domów - Zdjęcie główne

Mieszkańcy Cmolasu prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku będą mieszkać przy ulicach z konkretnymi nazwami i pod innymi numerami domów. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprawa została poruszona podczas wrześniowego zebrania wiejskiego w Cmolasie. Znaczną większością głosów przyjęto uchwałę zebrania wiejskiego w sprawie zgody na zaprojektowanie przebiegu ulic w Cmolasie, wraz z wykonaniem przenumerowania nieruchomości.

O planach dotyczących nazwania ulic nie tylko w Cmolasie, ale i w Dąbrówce, pisaliśmy tutaj: Wszystkie posesje z nowymi adresami. Mieszkańców czekają zmiany

Jednym z punktów posiedzenia było także rozdysponowanie na 2022 rok funduszu sołeckiego, który wynosi 47 819,50 zł. Decyzją około 40 mieszkańców, którzy pojawili się na niedzielnym spotkaniu, 12,5 tys. zł zostanie przeznaczone na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Cmolasie.

Sporo, bo 9 tys. zł, wieś przekazała na doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cmolasie.

Na remonty dróg gminnych w sołectwie przeznaczone ma zostać nieco ponad 8 tys. zł. Na tzw. pobudzanie aktywności obywatelskiej przeznaczono ponad 6 tys. zł. Wykonanie oświetlenia ulicznego przy drogach w Cmolasie to kolejne 3 tys. zł.

Ostatnie 5 tys. zł przekazano na projekt techniczny parkingu przy przystanku kolejowym w Cmolasie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy