Reklama

Nowa strefa ochrony na Podkarpaciu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Antoni Kasprzak

Nowa strefa ochrony na Podkarpaciu  - Zdjęcie główne

foto Antoni Kasprzak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na terenie Nadleśnictwa Lesko powstała nowa strefa ochrony gniazda bielika. Dotychczas istniały już strefy ochronne, wyznaczone wokół gniazd orlika krzykliwego, bociana czarnego oraz orła przedniego.

Jak informuje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, w wyniku obserwacji przeprowadzonych w ostatnim czasie, miejscowi leśnicy odnaleźli gniazdo bielika zwyczajnego, zwanego także birkutem.

O zasiedlonym przez ptaka gnieździe Nadleśnictwo poinformowało Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Rzeszowie. Ta zaś, końcem lipca, wydała stosowną decyzję, ustalając tym samym [...] CZYTAJ DALEJ>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy