Reklama

Reklama

Nowa radna złoży ślubowanie

Opublikowano: śr, 20 sty 2021 11:42
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Nowa radna złoży ślubowanie - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem roku (4 stycznia) komisarz wyborczy w Tarnobrzegu ogłosił wyniki obsadzenia wygasłego mandatu w Radzie Powiatu Kolbuszowskiego.

Reklama

Po śmierci radnego Mieczysława Maziarza, komisarz musiał stwierdził wygaśnięcie jego mandatu. Zrobił to 16 grudnia. Następnie zwrócił się do osoby z listy, która startowała w wyborach w 2018 roku i uzyskała kolejno największą liczbę głosów. Tą osobą jest Katarzyna Cesarz z Weryni, która zdecydowała, że chce pełnić funkcję radnej. 

Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Powiat kolbuszowski będzie miał nową radną

Komisarz wyborczy oficjalnie ogłosił tę informację 4 stycznia. Jeszcze w tym miesiącu nowa radna ma złożyć ślubowanie podczas sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.