Reklama

Nowa nawierzchnia w Weryni pojawi się na długości 1,67 km

Opublikowano:
Autor:

Nowa nawierzchnia w Weryni pojawi się na długości 1,67 km - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sumie całe zadanie ma zamknąć się w kwocie wynoszącej 1 018 360 zł, przy czym dofinansowanie z FDS wynosi 814 688 zł, wkład własny Powiatu Kolbuszowskiego natomiast opiewa na 203 672 zł.

W Weryni obecnie realizowany jest remont drogi powiatowej. Nawierzchnia w tej miejscowości zostanie odremontowana na długości prawie dwóch kilometrów.

Budowlańcy pracują na drodze powiatowej w Weryni. Obecnie odbywa się tam frezowanie i poszerzanie nawierzchni. Inwestycja

- ta realizowana jest w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego źródła samorząd powiatu kolbuszowskiego otrzymał dofinansowanie w wysokości 80 procent zadania, pozostałe 20 proc. natomiast pochodzić będzie z budżetu Powiatu Kolbuszowskiego - mówi Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE