Reklama

Nominacja Local Press 2016 dla Korso

Opublikowano:
Autor:

Nominacja Local Press 2016 dla Korso - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wzorem poprzedniego roku wydawnictwo Korso otrzymało nominację w ogólnopolskim konkursie dla gazetlokalnych "Local Press". Tym razem wśród masy nadesłanych z całego kraju zgłoszeń nominację do nagrody specjalnej otrzymała redaktor naczelna tygodnika "Korso Gazeta Sanocka".

Gala konkursu SGL Local Press odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie 16 marca. Wśród wielu nominowanych znalazła się Sabina Tworek ze swoim materiałem prasowym "Harcerka z powołania". Nominację otrzymała do nagrody specjalnej przyznawanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Co roku muzeum szuka historii osób, które w czasie pokoju kierują się w życiu takimi cechami, jakimi kierowali się powstańcy warszawscy: patriotyzmem, empatią, miłością do ludzi, uczciwością i lojalnością wobec wyznawanych zasad.

Kolbuszowska redakcja gratuluje nominacji naszej koleżance z Sanoka!

Film z gali można obejrzeć tutaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE