Reklama

Niwa ograła San-Pajdę

Opublikowano:
Autor:

Niwa ograła San-Pajdę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Młode siatkarki Niwy Niwiska zagrały pierwszy turniej w grupie drugiej Podkarpackiej Ligi Młodziczek. W Mielcu ograły jarosławianki.

Niwa walczyła z dwoma ekipami. W pierwszym spotkaniu nasz zespół nie zdołał zatrzymać zespołu z Czudca. Po błędach na serwisie i kilku innych własnych pomyłkach podopieczne Agnieszki Wilk przegrały 0:2 (24:26, 20:25). W drugim spotkaniu z MKS-em San-Pajdą Jarosław, Niwa zagrała zdecydowanie lepsze spotkanie. Wygrała 2:0  25:16, 25:23. – Dziewczyny po awansie do mocniejszej grupy zaprezentowały się bardzo dobrze – cieszyła się trener Niwy. Niwa zagrała w składzie: P. Kulig, I. Jeł, E. Ofiara, W. Opalińska, W. Haracz, K. Wilk, W. Gancarczyk, F. Wojdyło, W. Mierzejowska, N. Tylutka, K. Mycek, W. Piechota. Kolejny turniej odbędzie się w Niwiskach w niedzielę, 12 marca. Niwa będzie również gospodarzem meczów 19 marca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE